Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić). .

Regał obrotowy - specjalistyczny regał biurowy

Prezentacja

Aranżacja przestrzeni biurowej jest w dzisiejszych czasach nie lada wyzwaniem. Firma Electroclass dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży archiwizacji i przechowywania wszelkiego typu materiałów użytkowych, stworzyła regał obrotowy BiClass.
Dzięki bogatej palecie wykończeń i wyposażenia system regałów biurowych BiClass pozwala architektom aranżującym przestrzenie biurowe tworzyć rozwiązania estetyczne i adekwatne do potrzeb swoich klientów.

Specjalistyczna szafa obrotowa, biurowa Bi-Class składa się z dwóch połączonych plecami regałów na dokumenty, obracających się na wspólnej, pionowej osi. Część ruchoma umieszczona jest w stabilnej obudowie. Obracając regały o 90° możemy szafę zamkąć (boki regału pełnią rolę drzwi) lub uzyskać dostęp do jednej z nich.

Samoczynna blokada pozwala zatrzymać regały Bi-Class, w określonej pozycji bez używania jakichkolwiek dodatkowych hamulców.

Każdy z regałów może być wyposażony stosownie do indywidualnych potrzeb klienta. Oferuje się wykończenia w 50 standardowych kolorach RAL i 20 wzorach oklein drewnopodobnych „drzwi”.

Ustawiony przy ścianie, jako przepierzenie, w rzędzie, we wnęce Bi-Class jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania dokumentów niezbędnych w miejscu pracy, oszczędzającym powierzchnię biura i pozwalającym właściwie zagospodarować przestrzeń.

 

Typoszereg

Rozróżnia się Biclass Bazowy i Biclass Dostawka.
W ten sposób zespół n Biclass-ów składa się z jednej bazy + (n-1) dostawek.

Wymiary:

Biclass wysokość 2265
mm szerokość głębokość wysokość odległość od ściany
Biclass bazowy 1 184 795 2 265 175
Biclass dostawka 970 795 2 265 175

 

Biclass wysokość 2050
mm szerokość głębokość wysokość odległość od ściany
Biclass bazowy 1 184 795 2 050 175
Biclass dostawka 970 795 2 050 175

 

Biclass wysokość 1400
mm szerokość głębokość wysokość odległość od ściany
Biclass bazowy 1 184 795 1 400 175
Biclass dostawka 970 795 1 400 175

Głębokość półki szafy Biclass zawsze wynosi 396mm, bez względu na typ szafy.

Wykończenia:

Szafy Biclass oferuje się w 50 standardowych kolorach RAL i 20 wzorach oklein drewnopodobnych „drzwi”. Ściany boczne mogą być wykonane z blachy ażurowej zapewniającej wentylację wnętrza lub mogą być wyposażone w białe tablice do zapisów markerami.

Zastosowania - BiClass

Różnorodne wyposażenie i wiele możliwości ustawienia szaf Biclass, czyni z nich produkt znajdujący zastosowanie do przechowywania znacznych objętości dokumentów, które winny znajdować się w pobliżu stanowisk pracy i do których potrzebny jest szybki dostęp.

Administracja i firmy prywatne:
Wszelkie służby przechowujące dokumenty formatu A4.

Banki:
Przechowywanie wszelkich dokumentów bankowych (akt, formularzy, książeczek czekowych i kart kredytowych (specjalne wyposażenie). Szafy mogą być wyposażone w zamek uniemożliwiający ich łatwe otwarcie.

Służba zdrowia:
Przechowywanie kart pacjentów w formacie A4 lub A5, przechowywanie klisz radiologicznych.

Przemysł:
Biclass może również służyć do przechowywania dokumentacji technicznej i narzędzi we wszelkiego typu zakładach produkcyjnych i firmach serwisowych.

Dokumentacja


Demo