Klaser Karuzelowy - rozwiązanie idealne dla rejestracji szpitalnej lub w przychodni

Prezentacja

GIROCLASS to regał, w którym półki przesuwają się samoczynnie przed oknem dostępu operatora. Półka z poszukiwanym dokumentem zatrzymuje się na wysokości pulpitu, a system sygnalizacji pomaga odnaleźć jego położenie.

Przy pomocy regału Giroclass, z kilku metrów kwadratowych można zrobić ogromną przestrzeń do składowania dokumentów - np. kart pacjentów.
Na powierzchni 3 m2 można nawet zmieścić 60 metrów bieżących dokumentacji.

Giroclass jest rozwiązaniem, które zapewnia dużą pojemność na dokumenty przy ograniczonych gabarytach.
Skoncentrowanie całej dokumentacji w jednym miejscu zapewnia szybki dostęp do dokumentów oraz większą poufność.

Elastyczność oraz modularność w celu optymalnej integracji w rejestracji szpitala czy przychodni.
Poprzez wykorzystanie maksymalnej wysokości pomieszczenia, Giroclass oferuje małe gabaryty przy minimalnie zajmowanej powierzchni.

Ważną cechą jest możliwość wyposażenia regałów w program do zarządzania i zintegorwanie go z popularnymi systemami Hipokrates czy InfoMedica firmy Assecco - takie rozwiązanie pozwala na pełną integrację informatyczną.

Dysponujecie powierzchnią przy ścianie?
Posiadacie małe biuro ?
Istnieje możliwość wykorzystania piwnicy?

Wszystkie integracje są możliwe! Instalacja maszyny na kilku piętrach, z kilkoma oknami dostępu, we wnęce, przymocowanej do ściany nośnej…

«Wybór ergonomii i komfortu »
Klasery rotacyjne oferują wszystkim pracę w ergonomicznej pozycji stojącej lub siedzącej, dokumenty zawsze pobierane są z tej samej wysokości. Ze względu na możliwość pracy w pozycji siedzącej regały Giroclass są idealnym rozwiązaniem dla pracowników na wózku inwalidzkim.

Korzyści z zastosowania urządzenia:

  • Oszczędność miejsca od 40 do 70 % w stosunku do rozwiązań tradycyjnych.
  • Dostęp do każdego dokumentu w czasie mniejszym niż 20 sekund.
  • Centralizacja składowania do jednego miejsca pozwalająca na zastosowanie przy ograniczonych kosztach właściwych zabezpieczeń (np. p. poż. lub przed dostępem osób niepowołanych).
  • Ergonomia…

Sterowanie

« Sterowanie ręczne lub za pomocą dedykowanego oprogramowania, w obydwu przypadkach Giroclass zintegruje się w Waszym biurze. »
Sterowany za pomocą klawiatury jeżeli nie korzystacie z oprogramowania do zarządzania dokumentacją, Giroclass może również współpracować z oprogramowaniem G-DOC.

 

Krótki opis oprogramowania G-DOC
G-DOC organizuje składowanie waszych dokumentów i ułatwia waszą pracę
Zarządzanie dokumentacją, G-DOC automatycznie proponuje lokalizacje dla dokumentu
Historia pobrań i zwrotu dokumentów
Więcej na temat G-DOC ?

 

Zastosowania

 

Ze względu na komfort obsługi GIROCLASS znalazł miejsce szczególnie w firmach wykorzystujących duże ilości ciągle potrzebnej dokumentacji, gdzie czas dostępu do dokumentu ma duży wpływ na efektywność pracy :
Firmy doradcze – Firmy handlowe – Centra techniczne…

Położenie okna dostępu obsługi, maszyny GIROCLASS, dobrano w oparciu o ergonomię operacji przy składowaniu dokumentów…

 

Tablice rejestracyjne :
Ciężar tablic rejestracyjnych, konieczna dbałość o stan ich powierzchni i duża liczba manipulacji jakim podlegają podczas składowania to przesłanki, dla których wiele francuskich urzędów rejestrujących pojazdy zakupiło rotacyjne automaty składujące GIROCLASS.

 

Główni odbiorcy maszyn Giroclass :
Banki – Firmy ubezpieczeniowe – Sektor służby zdrowia – Administracja – Ministerstwa – PME PMI… powyżej 1000 klientów we Francji

Wykonania specjalne

Więcej niż 50 % rotacyjnych maszyn składujących instalowanych przez Electroclass posiada pozastandardowe wyposażenie.

Elastyczność firmy o rozsądnej wielkości, posiadającej własne biuro projektów, możliwość szybkiego opracowania wariantowych rozwiązań oraz różnego wyposażenia maszyn czyni z Electroclass-u firmę o specjalnych walorach.

Klient otrzymuje rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb zarówno po stronie samej maszyny jak i jej wyposażenia oraz sterowania.

Kilka z licznych opcji wyposażenia maszyn składujących Electroclass-u:
Wykonanie przeciwpożarowe, dostęp od przodu i od tyłu urządzenia, dostęp na dwóch różnych poziomach, zróżnicowane wyposażenie półek, kurtyna zamykana elektrycznie.

Wyposażenie: Kurtyna elektryczna. Zróżnicowane wyposażenie.

Dokumentacja


Demo